Už jste vyzkoušeli skákací boty Kangoo Jumps? Je to legrace!

Ať už patříte mezi sportovní nadšence nebo spíše gaučové povaleče, máme pro vás tip na fyzickou aktivitu, kterou si okamžitě zamilujete. Slyšeli jste o skákacích botách Kangoo Jumps? Pokud ne, pak si tenhle pojem rychle zapište do svého slovníčku, protože je to trend, kterému podlehnou muži i ženy napříč všemi věkovými kategoriemi. Kangoo Jumps si získají i vás, na to můžete vzít jed!

Co jsou skákací boty Kangoo Jumps?

Na samotném začátku by možná nebylo od věci, kdybychom si řekli něco málo o hitu v podobě skákacích bot Kangoo Jumps, které si podmanily doslova celý svět. Kangoo Jumps jsou speciální pružinové boty, které jsou určené na cvičení a jejich úkolem je šetřit kolena.

Původním úkolem skákacích bot bylo sloužit při rehabilitaci, vynalezeny byly pro atlety po zranění, aby šetřili klouby, zkrátili dobu rehabilitace a rychleji se vrátili zpět k tréninku. Kromě prvotního plánu se ale velmi brzy přišlo na to, že si díky skákacím botám Kangoo Jumps můžete užít nekonečné množství zábavy.

Jak taková lekce cvičení na Kangoo jumps vypadá

Někdy video řekne více, než tisíc slov. Jak taková lekce Kangoo jumpingu na Kangoo Jumps vypadá se můžete kouknout v následujícím videu.

Zdroj: Becky Overbeck, Youtube

Chcete prozradit, v čem spočívá to kouzlo?

Teď si možná pohráváte s otázkou, jak vlastně skákací boty fungují a jaký je princip pohybu na nich. Budete mile překvapeni, že chodit, běhat nebo skákat na Kangoo Jumps není o moc složitější nežli provádění těchto aktivit bez nich. Ze začátku je sice potřeba zvyknout si na jiné uložení těžiště, ale velmi rychle se skákacími botami Kangoo Jumps získáte ten správný grif a půjde vám to jako po másle.

Klokaní boty mají subtilní konstrukci, pod botou se nachází listová pružina, která sice umožňuje jednodušší skákání, ale nečekejte, že s nimi budete skákat několik metrů vysoko. Jakmile doskočíte na zem, pružina se okamžitě napne a obratem vás vymrští zpět do vzduchu. A to je celé, nic složitějšího v tom není.

Zábava pro jednotlivce i skupiny

Chůze, skákání i běhání na Kangoo Jumps je příslibem zábavy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. My rozhodně doporučujeme užít si tuhle netradiční aktivitu společně s přáteli nebo třeba kolegy z práce – utužíte tak vzájemné vztahy, poznáte se zase trochu jinak, nežli jen z té pracovní stránky a společně strávíte zajímavé odpoledne, o kterém si pak v práci nebo s kamarády u skleničky něčeho dobrého budete povídat ještě hodně dlouho.

Kde můžete Kangoo Jumps zkusit?

Nabídka center, které nabízejí Kangoo Jumps se stále rozrůstá. Pokud chcete uvést i vaše sportovní centrum, tak nám dejte vědět.