Skákací boty dodají vašemu pohybu úplně jiný rozměr!

Skákací boty jsou formou pohybu, která dokáže nadchnout malé i velké. Komu by se nelíbilo užít si spoustu zábavy a k tomu všemu ještě dělat něco dobrého pro svou fyzickou kondici? Určitě i vás originální druh aktivity okamžitě nadchne!

Chcete skákat klidně až 2 metry vysoko? Nebo třeba hodně do dálky? Přáli byste si vyzkoušet zajímavé triky, které se vám za normálních okolností nepodaří? V tom případě byste měli vyzkoušet sedmimílové skákací boty, které vás díky speciálním pružinám vynesou pořádně vysoko, dovolí vám nejrůznější triky a ukážou vám svět zase z trochu jiného pohledu!

Zdroj: WIRED, Youtube

Kdo se chce naopak držet spíše při zemi, ale zároveň touží vyzkoušet něco jiného, doporučujeme mu klokaní boty. Ty jsou určené především na běh a cvičení a jejich úkolem je šetřit vaše klouby. I s nimi si užijete spoustu zábavy.

Co jsou skákací boty?

Ještě než si začnete barvitě představovat, co to ty sedmimílové skákací boty vlastně jsou, dovolíme si menší definici: jedná se o boty, jejichž základem je sklolaminátová pružina. Ta se při doskoku napne a následně vás vymrští kolmo vzhůru, aniž byste pro to museli vynaložit nějaké sebevětší úsilí. Jakmile si chůzi a pohyb na tzv. klokaních botách dostatečně osvojíte, můžete na nich skákat hodně vysoko, běhat rychlostí až 40 km/hod a dělat neuvěřitelné triky, kterým ostatním vyrazíte dech.

Skákací boty Kangoo Jumps

Ať už patříte mezi milovníky pohybu, nebo jste spíše tzv. sváteční sportovec, jsme přesvědčeni o tom, že vás skákací boty Kangoo Jumps dokážou přimět k zábavné aktivitě. Ta je ještě o něco zábavnější, když si ji užíváte společně s přáteli – takže klidně vezměte celou partu a přijďte se pobavit na lekci kangoorobiku. Bude to stát za to!

Jaké jsou hlavní výhody skákacích bot?

Čas strávený na skákacích botách si maximálně užijete. My známe největší výhody skákacích bot, které vám rádi představíme – věříme totiž, že vás přesvědčí, že tahle aktivita zkrátka stojí za to!

  • při skákání na sedmimílových botách zapojíte úplně celé tělo
  • skákací boty pomáhají při snaze zhubnout, zbaví vás přebytečného tuku
  • pravidelné skákání má pozitivní vliv na správnou činnost srdce, které touto aktivitou posílíte
  • skákání je zábava, do těla se vyplavují endorfiny a vy se cítíte šťastnější a veselejší
  • cvičení na skákacích botách Kangoo Jumps pomáhají odstranit z těla nežádoucí toxiny
  • podpoříte funkci svého metabolismu, který poběží na daleko vyšších obrátkách

Zkusíte to taky?

Nad čím ještě přemýšlíte? Tady není nad čím váhat! Skákací boty můžete vyzkoušet například v Brně nebo Praze. Díky skákacím botám si užijete kopec legrace, donutíte své tělo začít něco dělat, zbavíte se nechtěného tuku, strávíte čas s rodinou nebo přáteli a posílíte své srdce. Nemůžete nic ztratit, ba naopak jedině získat – tak do toho pojďte s námi, uvidíte, že nebudete litovat!

MěstoDélka zážitkuPočet osobCenaZakoupení
Praha1 hodina2od 600 KčZakoupení zde
Brno1 hodina2od 870 KčZakoupení zde
Olomouc1 hodina2od 600 KčZakoupení zde
Chrudim1,5 hodiny + příprava1od 600 KčZakoupení zde