Skákací boty 7leagueBoot - prodej skákacích bot, půjčovna a instruktáž, firemní akce a teambuilding na skákacích botách - Firemky s.r.o. - Dárkové poukazy

Skakaciboty | Firemky | WeyKick | Rekrezona | Holandskybilliard | Galerie zážitků | Zábavné mobilní casíno | Šupec

Dárkové poukazy

Za bezkonkurenční cenu vám nabízíme dárkové poukazy - zapůjčení a instruktáž na skákacích botách. Touto formou darujete atraktivní dárek a zážitek, jehož můžete být součástí. Základy zvládne obdarovaný do 15 min. Pak už si jen bude vychutnávat skvělý pocit ze skákání.

 

Kde koupit?

Seznam míst v ČR, kde můžete dárkový poukaz zakoupit a realizovat naleznete v níže uvedené tabulce. Nakupujte tam, kde plánujete vyzkoušení skákacích bot uskutečnit. Snadněji se domluvíte na způsobu platby, předání poukazu, na místě realizace, atp. Všichni naši prodejci (realizátoři) poukazů jsou proškolení a rádi vám poskytnou potřebné rady do začátku.


Jak postupovat?

  • Podle místa, kde si obdarovaný bude chtít vybrat poukaz, vyhledejte prodejce (realizátora) a kontaktujte ho s žádostí o zakoupení dárkového poukazu.
    Po zakoupení poukazu nezapomeňte obdarovat osobu, které je poukaz určen :o)
    Obdarovaný kontaktuje prodejce (realizátora) a domluví si volný termín (doporučujeme min. 14 dní předem).
    Obdarovaná osoba si užije skvělý sportovní zážitek.

 

Objednávka dárkového poukazu na skákací boty - Ostrava

Níže uvádíme obecné podmínky platné u nás v Ostravě (podmínky u našich prodejců v ČR se mohou mírně lišit). Poukazy pro Ostravu realizujeme v Komenského sadu nebo dle dohody s Josefem Ženčákem, tel. 777 265 667.

Běžná cena

2 osoby/1 hod. s instruktorem 800,- Kč.

Cena platí při osobním odběru. Při zaslání dárkového poukazu se částka navyšuje dle vámi vybraného způsobu platby a dopravy. Za výuku o víkendu účtujeme příplatek 100 Kč/1 hod/osoba.

Objednávka

Dárkové poukazy pro Ostravu můžete objednat v našem e-shopu www.rekrezona.cz, emailem (josef.zencak[zavináč]firemky.cz) nebo telefonicky 777 265 667 (Josef Ženčák).

Vyzvednutí

Po předchozí dohodě můžete poukaz vyzvednout osobně v naší kanceláři (Firemky s.r.o., Škrobálkova 22, 718 00 Ostrava), případně si nechat poukaz zaslat poštou.

Podmínky

V případě, že nějaká okolnost zabrání realizaci poukazu jak ze strany klienta, tak realizátora, nahlásí tuto skutečnost druhé straně co nejdříve a domluví se na náhradním termínu. Toto platí i pro nepříznivé počasí.

 

TIP: Zábavné a sportovní programy pro skupiny realizujeme kdekoliv v ČR! Více informací naleznete ZDE.