Skákací boty 7leagueBoot - prodej skákacích bot, půjčovna a instruktáž, firemní akce a teambuilding na skákacích botách - Firemky s.r.o. - Ohlédnutí za skvělým víkendem

Skakaciboty | Firemky | WeyKick | Rekrezona | Holandskybilliard | Galerie zážitků | Zábavné mobilní casíno | Šupec

Ohlédnutí za skvělým víkendem

Tak, a máme za sebou další ročník Veletrhu hraček na Černé louce. Instruktoři a animátoři Firemek se celé 4 dny oháněli a snažili, seč jim síly stačily, aby zaujali a pobavili skoro 14.000 návštěvníků veletrhu z řad dětí i dospělých. A jejich snaha rozhodně padla na úrodnou půdu. Lidé se zastavovali, usmívali, hráli si. Byl opravdu hezký pohled na ty věčně spěchající dospělé, kteří stáli u Weykicku se svým potomkem a snažili se vyhrát v dřevěném fotbale, hokeji apod.

Čas strávený ve výstavním pavilonu na Černé louce se nepočítal na minuty, ani na hodiny, ale na „půldny“. Každý si našel něco, co ho bavilo. Na atrakci a novinku roku 2013 – světelnou stěnu - stáli lidé řadu. Světelná stěna je zajímavá nejen pro přímé účastníky, kteří stojí u stěny a mačkají „utíkající světýlka“, ale i pro okolo stojící a povzbuzující diváky. A jaký byl největší rekord? Celých 165 světélek chytil během jedné minuty pan Robert a v nižší dětské kategorii, kdy děti hrály jen na polovičku stěny, se umístil na prvním místě Filípek, jenž chytil 174 světýlek.

Další velkou atrakcí, u které čas utíkal neskutečně rychle, bylo skládání domina. Ohleduplné polštářky pod kolena zaručovaly pohodlí a tak pod prsty trpělivců vznikaly květiny, nápisy, zvířátka, budovy a další neuvěřitelné výtvory z dominových kostiček. To bylo pak radosti, když spadly všechny kostky naráz! V soutěži o nejvyšší věž vyhrál pan Roman a podařilo se mu postavit věž z dřevěných kostek o výšce 241 cm.

A pak následovaly další a další různé aktivity pro všechny věkové skupiny. Počínaje hrami Cornhole, Curling a Discgolf, přes různé deskovky, dřevěné weykicky, taneční podložky, rukodělky v podobě Makeda, až po perfektní tetování airbrush. Na své si s Firemkami přišel opravdu každý.

Sečteno, podtrženo – kdo přišel, viděl, zažil a užil si. Kdo nepřišel, nezbývá mu, než se těšit na příští ročník, nebo nás kontaktovat. Ušijeme vám zábavu přímo na míru!

svetelna stena

barik

airbrush

domino kostky

firemky team

 

 

Aktuality

29.10
2013

Ohlédnutí za skvělým víkendem

Výborně strávený prodloužený víkend na Veletrhu hraček v Ostravě s Firemkami.

21.10
2013

Veletrh hraček od 25. - 28.10. 2013

Opět perfektní doprovodný program od Firemek! Zábava pro celou rodinu.

28.11
2012

Dárky, dárky, dárečky

Darujte skutečný zážitek! Výuka s instruktorem a skákací boty za výhodné ceny.

23.04
2012

Video z tréninku v Olomouci

Náš tým 7th Move si zajel na začátku sezóny zatrénovat se skokany v Olomouci. Podívejte se na krátké video.

všechny aktuality

 

 

Databáze skokanů